ACİL ÇIKIŞ (2009 -    )

 

GRUP ACİL ÇIKIŞ

  

      Aykut Kaosis grubundan ayrıldıktan sonra Berk ile Devrek te bir arayışa girdiler. İstedikleri artık daha kaliteli ve güzel bir sound ile yenilenmiş bir şekilde müziklerini yapmakdı. Sonunda Aykut kendi ev stüdyolarını yaparak çalışmalara bir yön verdi. Oytununda Kaosis grubundan ayrılması sonucunda bu ekibe katılmasıyla artık tek eksikleri bir davulcuydu. Sonunda Volkan ile yolları kesişen grup tamamlanmış ve çalışmalara başlamaya hazır hale geldi.

      Grup çalışmalarına tam hızla devam ederken, bir yandan konserler verip , bir yandan bar programlarına çıkarken diğer taraftan da kendi besteleri üzerinde çalışıyorlardı. Yine bir İstanbul konserine giderlerken isim arayışları devam ediyordu, çünkü grubun ismi hala havada kalmış ve 1 sene boyunca isim koyulamamıştı. Tam Bolu tünelinden geçerken ACİL ÇIKIŞ tabelalarını gören Aykut bu ismi önerdi ve grubunda onayıyla grubun ismi ACİL ÇIKIŞ olarak kabul edildi.

      Süre gelen zaman içerisinde sayısız konserler veren grup yollarına kendi bestelerine ağırlık vererek devam ediyorlar. Grup Zaman zaman uzun aralar ile geçen bu dönemlerde siz dinleyicilerinin desteği ile gerek Facebook 'da  gerekse Twitter 'da ilgi odağı olmaya devam ediyor.

      Şu anda 3 beste tamamlayan grup, stüdyolarının yeniden düzenlenmesi ve yalıtımı için çalışmakta olduğundan beste çalışmalarına bir süre ara vermiş, çalışmaların bitmesinin ardından yepyeni bir stüdyoda çok daha güzel besteler ile siz dinleyicilerinin huzurunda olacaktır.

 

 

GRUP ACİL ÇIKIŞ

 Vokal - Solo Gitar : Oytun OĞUZTEK

Rithm Gitar : Aykut SAKA

Bass Gitar : Berk OCAKÇI

Davul : Volkan EKİM

Web :  www.acilcikis.org   |   Twitter :  www.twitter.com/AcilCikisband
.

Facebook Grubu :  www.facebook.com/groups/140554180752/   |   Facebook Sayfası :  www.facebook.com/AcilCikiss

 

 

 

KAOSİS  ( 2005 - 2009)

KAOSİS

     5 kişi olarak 2005 yılında kurulan grup 4 yılda bir çok konsere imza atmış, Aykut ve Oytun 'un gruptan ayrılmasıyla dağılmıştır, Aykut ile Oytun ACİL ÇIKIŞ ile yollarına yepyeni bir sound ile devam etmişlerdir. 

 

 

 

GRUP BOYUT ( 1999 - 2003 )

GRUP BOYUT

      4 kişi olarak 1999 yılında kurulan gruba 2000 yılında Aykutunda katılmasıyla grup 5 kişi olarak yollarına devam etmişlerdir. Grup türkçe ve yabancı rock coverları ile bir çok konser vermiştir. Grup üyelreinin okulları dolayısıyla farklı yerlere gitmelerinden dolayı 2003 yılında grup dağılmış ve grup üyeleri yeni gruplarıyla yollarına devam etmişlerdir.